دوربین مدار بسته وای فای wifi

۲۷۱ بازديد

در بسیاری از مورد های استفاده دوربین مدار بسته ما امکان کابل کشی و قرار دارن دستگاه ضبط را  نداریم با پیشرفت تکنوژی دوربین های جدیدی وارد بازار شدند به نام دوربین لامپی  این دسته از دوربین های مدار بسته بدون نیاز به کابل کشی و قرار دادن دستگاه مکمل در کنار خود به تنهایی کار خود را انجام میدهد .

کار کرد دوربین مدار بسته لامپی :

این دسته از دوربین مدار بسته ها که به اصطلاح دوربین مدار بسته وای فای wifi  شناخته میشوند مستقیم به برق متصل میشوند اگر بخواهیم تصویر این دوربین مدار بسته را  از را ه دور کنترل کنیم باید با  در نزدیکی این دوربین یک مودم اینترنت بیسیم باشد تا تصاویر ارسالی را بر بستر اینترنت انتقال دهد تا ما از راه دور بتوانیم باز بینی کنیم .

شکل ظاهری این دوربین مدار بسته دقیقا مانند نامش شبیه به یک لامپ معمولی است که حتی میتوان از روشنایی ان نیز استفاده کرد .

روش استفاده از دوربین مدار بسته لامپی :

ابتدا دوربین لامپی را در مکان که میخواهییم استفاده کنیم دورن سر پیچ معمولی یک لامپ قرار میدهیم

پس از روشن شدن کاملا دستگاه با توجه به کاتالوگ به وسیله اپلیکیشن مخصوصه خود دستگاهمان وارد تنظیمات دوربین شده اگر میخواهیم تصاویر دوربین خود را در همان مکان یعنی در نزدیکی دوربین ببینیم فقط کافیست دوربین را  به برنامه مورد نظر اضافه کرده و اگر میخواهیم تصاویر را از راه دور نیز کنترل کنیم باید مودم خود را به دوربین لامپی معرفی نماییم .

برای ذخیره تصاویر دوربین مدار بسته لامپی  باید در داخل دستگاه یک عدد رم قرار دهیم یکی از مشکل های این دوربین مدار بسته کم بودن حافظه برای ذخیره سازی میباشد که باید با توجه کوچک بودن سایز دوربین از این مشکل چشم پوشی کرد .

انتقال صدا دو طرفه و تصویر هم زمان :

یکی دیگر از محاسن این دوربین مدار بسته اتقال هم زمان صدای دو طرفه یعنی هم صدای محیط قابل شنیدن است هم میتوان صدای خود را از راه دور به محل نصب دوربین انتقال دارد

 

 

 

۰ ۰

آیا راهی برای دریافت رمز وای فای از گوشی وجود دارد؟

اگر گوشی شما دارای اندروید 10 یا بالاتر است، باید به تنظیمات بروید تا رمز وای فای را ببینید. هنگامی که در حال جستجو برای Network & Internet هستید، روی WiFi ضربه بزنید. شبکه واي فايي که در حال حاضر دارید در بالای لیست ظاهر می شود. موردی را که باید مشاهده کنید انتخاب کنید.

آیا می توان رمز عبور واي فاي را در تلفن خود مشاهده كرد؟

اگر از اندروید 10 یا بالاتر استفاده می‌کنید، می‌توانید در Settings > Network & Internet > Wi-Fi به این ویژگی دسترسی داشته باشید. اگر می خواهید به یک شبکه خاص متصل شوید، آن را انتخاب کنید. اگر در حال حاضر متصل نیستید، می توانید اتصالات قبلی خود را با ضربه زدن روی Saved Networks مشاهده کنید.

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.